Text or shortcode
Text or shortcode

Ücretsiz tarayıcı strateji oyunları ve pc, yorumlar, ipuçları

Blog

Rising Cities

rising cities

Rising Cities tarayıcı üstünden oynanan bir şehir kurma simülatörüdür. Beklenen başarıya ulaşmayan aynı türevdeki RamaCity oyununun yaratıcısı Bigpoint tarafından geliştirilen oyun şehir yönetimi için yeni bir girişim.

Rising Cities’de oyuncular bir metropolü devralacaklar ve şehrin gelişimi için gerekli tüm detaylardan sorumlu olacaklar: Belediye binasının geliştirilmesi, konaklamak için evlerin inşası, halkın eğlendirilmesi, farklı işlevlerdeki binalardan gelir sağlanması ve bu gelirlerin altyapı düzenlemesi ve kamu masraflarında kullanılması.

rising-cities-4

Bir şehrin yönetimi sözkonusu olduğunda kaynaklar hiçbir zaman gözardı edilemez. Tarlalarınızı geliştirin, kayaları toplayın, ağaçları kesin  ve yeteri kadar maden çıkarın. Bu hammaddeleri işleyen işyerlerinizi geliştirmeyi unutmayın ki şehir sakinlerinin yiyecek ve diğer ihtiyaçlarına cevap verebilin. Tabii ki güç santralinizi de unutmak istemezsiniz.  Tüm bu kaynaklar ve ürettiğiniz güç endüstride faydalı hale gelip size kazanç olarak geri dönecektir.

Öte yandan, sadece kendinizi şehre adamanız  yeterli olmayacaktır. İnsanları şehrinizde yaşamaları ve çalışmaları için cezbetmelisiniz. Bunun için yeterli sayıda ev, bar,sinema ve diğer tesisleri inşa etmelisiniz.

rising-cities-1

İnşa edilmesi gereken bir sürü bina için arazinizi ve kaynaklarınızı bilinçli şekilde kullanmalı, paranızı size en az maliyetle en iyi sonucu verecek şekilde harcamalısınız. Bunun ötesinde marketi ziyaret edebilir , malzemeler ve ihtiyaçlarınız için diğer oyuncularla ticaret yapabilirsiniz.

Rising Cities, 44 değerlendirme sonucu ortalama 10 üstünden 9’dur.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.2/10 (6 votes cast)
Rising Cities, 9.2 out of 10 based on 6 ratings
Previous Article

Pirate Storm

Next Article

Skyrama

You might be interested in …

Grepolis

Grepolis Yunan mitolojisine dayalı ücretsiz tarayıcıdan oynanan ve aynı zamanda birçok oyuncusu olan MMO tarzı bir oyun. Benzeri oyunlarda olduğu gibi kullanıcınızı yaratırken başlangıç noktası seçmeniz gerekiyor. KuzeyBatı, KuzeyDoğu, GüneyDoğu veya GüneyBatı’dan başlayabilir veya dilerseniz […]

War2 Glory

War 2 bilgisayarınıza herhangi bir yükleme yapmadan gerçek zamanlı oynayabileceğiniz web tabanlı bir strateji oyunudur. War 2’yi oynamak ücretsiz!  Oyunda çok tutkulu oyuncular silahlarını geliştirmek için ufak bir miktar karşılığında  ekstra pırlantalar gibi bonuslar satın […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.