Text or shortcode
Text or shortcode

Ücretsiz tarayıcı strateji oyunları ve pc, yorumlar, ipuçları

Blog

Khan Wars

Khan Wars XS Software tarafından geliştirilen bir strateji tarayıcı oyunu. Yakın zamanda birçok güncelleme ve genel oyun yorumlarını kapsayan Khan Wars 2.0 olarak güncellendi.
Khan Wars oynamak için yükleme yapmanıza gerek olmadan internet üzerinden oynanan büyük ve çok oyunculu bir rol yapma oyunu.


Üye olmak sadece 1 dakikanızı alacak dilerseniz Facebook kullanıcınızla da oynayabilirsiniz. Tüm dünyadan binlerce oyuncu ile yarışın ve adınızı Ortaçağ tarihine yazdırın!


Ortaçağ temalı bu web tabanlı oyunca komplike stratejiler kullanan 13 ulustan birini seçebilirsiniz. 16 farklı savaş ve kuşatma birimini eğitebilirsiniz. 11 farklı bölüm, farklı binalar ve 13 yetenek ve daha bir sürü oyun özelliği de mevcut.
Ortaçağ tarihine dayanan oyunda aynı zamanda fantezi kurgular da var. Ortaçağ Avrupa’sında geçen oyunda 13 ulustan birini seçerek zafere liderlik edebilirsiniz. Bu uluslar:

• Bulgarlar
• Fransızlar
• Almanlar
• Gothlar
• Bizanslılar
• Britanyalılar
• Araplar
• Litvanyalılar
• Ruslar
• Japanlar
• Moğollar
• Persler

Her ulus belirli bir dereceye kadar askeri birliklere, binalara ve farklı yeteneklere sahip. Aynı anda online olan bir sürü oyuncu olduğunu değerlendirirsek, çok sayıda olasılığın varlığı bir strateji oyunu için bir avantaj.


Avatarını yaratmakla başlayacağın oyunda yukarda belirtilen uluslardan birini seçmelisin. Daha sonra basit binalar kurarak ve hammaddelerle krallığını yöneteceksin. Yeni bir bina kurmak için halihazırda devam eden binanın bitmesi gerekecektir bu da biraz zaman alacaktır.
Taktiksel oyun Khan Savaşları’nın en temel öğelerinden biri, sosyal bir oyun için işbirliği ise başarıya daha kolay ulaştıracaktır.
Hadi daha fazla vakit kaybetmeden üye ol ve oyunu bedava dene!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (4 votes cast)
Khan Wars, 10.0 out of 10 based on 4 ratings
Previous Article

Androidler için Grepolis – Grepolis Araç Çubuğu Yayınlandı

Next Article

Khan Wars 5 – Gelecek için Planlar

You might be interested in …

War2 Glory

War 2 bilgisayarınıza herhangi bir yükleme yapmadan gerçek zamanlı oynayabileceğiniz web tabanlı bir strateji oyunudur. War 2’yi oynamak ücretsiz!  Oyunda çok tutkulu oyuncular silahlarını geliştirmek için ufak bir miktar karşılığında  ekstra pırlantalar gibi bonuslar satın […]

Darkorbit

Darkorbit bilgisayarınıza herhangi bir yükleme yapmadan oynayabileceğiniz ücretsiz MMO tipi bir uzay tarayıcı oyunu. Uzay Saldırıları! Uzak galaksiler tehlikelerle dolu. Darkorbit’te efsanevi savaşları hakimi sen ol: Korkusuz bir astronot ol ve ittifaklarınla birlikte savaşta yerini […]

Forge of Empires

Yeni Çağın Başlangıcı Oyun Forge of Empires başlarken bina inşa etmeniz için size bir arazi veriliyor. Rehber size bina çeşitlerini menü içerisinden tanıtıyor. Nasıl inşa edeceğinizin yanında daha fazla bina seçeneğine ulaşmak için nasıl araştırma […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.