Text or shortcode
Text or shortcode

Ücretsiz tarayıcı strateji oyunları ve pc, yorumlar, ipuçları

Blog

Androidler için Grepolis – Grepolis Araç Çubuğu Yayınlandı

Şöyle bir düşünün, otobüsü beklerken vakit öldürüyor, işe gitmek için yoldasınız ve hala harcayacak boş zamanınız var veya sıkıcı bir konferanstasınız ve şu anda biliyorsunuz ki, son birlikleriniz Grepolis’in antik dünyasında hayatta kalma mücadelesi veriyor. Bu size ne çağrıştırıyor? Eğer mobil telefonunuzla tarayıcıya erişebilir ve açabilirseniz  oyunun mobil versiyonundan birliklerinizi zafere taşıyabilirsiniz. Peki siz yoldayken size gizlice saldıranlara karşı ne yapmalı? İhtiyacınız olan yardım Android cihazınızda: Google Play Store’dan ücretsiz Greepolis araç çubuğunu hemen şimdi yükleyebilirsiniz.

Diğer özelliklerinin yanında, uygulama özellikleri gelen saldırıları bildiriyor ve ticaret ve büyüme olanaklarını da sunuyor. Greepolis araç çubuğunu oyun forumlarına da erişimin olacağı Grepolis iOS and Android apps’i tam fonskiyonel hale getirmek için yayınladık ve sizlerin değerli geri bildirimlerini de almak istiyoruz. Araç çubuğunda hoşlandığınız veya hoşlanmadığınız tüm detayları lütfen bizimle paylaşın.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
Androidler için Grepolis – Grepolis Araç Çubuğu Yayınlandı, 10.0 out of 10 based on 1 rating
Previous Article

Darkorbit

Next Article

Khan Wars

You might be interested in …

Grepolis

Grepolis Yunan mitolojisine dayalı ücretsiz tarayıcıdan oynanan ve aynı zamanda birçok oyuncusu olan MMO tarzı bir oyun. Benzeri oyunlarda olduğu gibi kullanıcınızı yaratırken başlangıç noktası seçmeniz gerekiyor. KuzeyBatı, KuzeyDoğu, GüneyDoğu veya GüneyBatı’dan başlayabilir veya dilerseniz […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.