Text or shortcode
Text or shortcode

Ücretsiz tarayıcı strateji oyunları ve pc, yorumlar, ipuçları

Blog

Amazon’un New World sonunda yayınlandı!

Artık oyuncular için yeni bir beklenen MMORPG mevcut. Birkaç gecikmeden sonra, Amazon Games’in Yeni Dünyası nihayet 28 Eylül 2020’de tam sürüme kavuştu. Aeternum adasının tuhaf harikalarını keşfetmek büyüleyici bir deneyim olacak.

Amazon dünyanın en büyük şirketi olabilir, ancak oyun endüstrisinde sınırlı bir başarı elde etti. Breakaway ve Crucible, her ikisi de yüksek oranda duyurulan başarısızlıklardı. Bu sektördeki gelecekleri hakkında çok fazla şüphe var.

Bununla birlikte, yeni MMORPG Yeni Dünyası, görülen her şeyden umut verici görünüyordu ve birkaç ay önce kapalı betaya verdiği yanıt, ne bekleyeceğine dair herhangi bir göstergeyse, o zaman insanlar başka neler olabileceğini merak ediyorlar. mağaza. Amazon, oyunun beklentileri konusunda çok iyimser görünüyor

Crucible ve Breakaway Amazon Game Studios’un en iyi sicile sahip olmamasına rağmen, şirketin hala oyunlara yatırım yapmaya istekli olduğu görülüyor. Amazon kısa süre önce bir çevrimiçi IP üzerinde çalıştıkları bir Montreal stüdyosu açtı. Yüzüklerin Efendisi MMO’ları kısa bir süre önce iptal edildi. Bu bir süredir işin içindeydi.

Amazon’un Yeni Dünyası ücretsiz mi?


Oyuncuların oynamadan önce bir Yeni Dünya kopyası satın almaları gerekecek. New World, Steam Shop veya Amazon’dan satın alınabilir. Yeni Dünya iki ana versiyonda mevcuttur:

Standart Sürüm 39,99 ABD doları
Deluxe Sürüm – 49,99 $

New World oynamak için tekrar eden bir ücret gerektirmez. Tüm Yeni Dünya özellikleri, temel oyunu satın alanlara açıktır. oyuncular artık tüm dikkatlerini arkadaşlarıyla birlikte Aeternum Adası’nın PvE ve PvP eylemlerine odaklayabilirler.

New World ise ilk satın alma işleminden sonra ücretsiz olarak oynanabiliyor. ancak, oyun içi bir mağazaya sahiptir. Gerçek para kozmetiklere ve XP güçlendiriciler gibi yaşam kalitesi araçlarına harcanabilir. Oyun içi mağaza tamamen isteğe bağlıdır.

Geliştiriciler, oyun içi mağazanın amacının hiçbir oyuncuya haksız avantaj sağlamamak olduğunu belirtmişler. Mağaza zamanla genişleyecek ve oyuncuların karakterlerini farklı şekillerde kişiselleştirmelerine olanak tanıyacak. Mağaza aşağıdaki öğelere sahip olacaktır:

  • Temalı Kıyafet ve Silah Görünümler
  • Konut Dekoru ve Ev Evcil Hayvanları
  • ifadeler
  • Boya paketleri
  • Şirket Armaları
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Previous Article

Europa Universalis 4 ü ücretsiz almak için acele edin!

Next Article

Crossout: Enemy of my enemy patch

You might be interested in …

Crusader Kings 2

Crusader Kings II ile hükümdarlığını zafere taşı. Mayıs ayında Paradox tarafından yayınlanan yeni oyun, üstündeki Paradox damgasından beklendiği gibi sizi stratejinin derinliklerine çekecek. Crusader Kings II Ortaçağ Avrupa’sında geçen gerçek zamanlı bir strateji oyunu. Amacın […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.