Text or shortcode
Text or shortcode

Ücretsiz tarayıcı strateji oyunları ve pc, yorumlar, ipuçları

Blog

Urban Rivals

Tüm dünyada 15.000.000 ‘den fazla oyuncusu olan en popüler, ücretsiz, web tabanlı kart ticareti ve strateji oyunu burada! Zorlu savaşlarda akıllıca savaş ve Urban Rivals’ı ele geçir!


Birçok çete şehirde kendi kanunlarını kurmak için çabalıyor. Savaşlar zorlu ve sonuçları ise beklenmedik. Hükümet tamamen kontrolü kaybetmiş, holiganlar ve kanun kaçakları şehrin sokaklarında kendi isteklerince kol geziyor ve hala özel partilerde şampanya içen jet sosyeteyi hedefliyor. Bu şehirde `Barış` bilinmiyor ve hatta canavarlar bile şehrin kendilerine ait olduğuna inanıyor. Tüm takımların stratejisi var ve herkes kendisi için zorlu mücadelelere hazır.


Oyuna üye olan her oyuncu Clint City geçitlerinden geçerek 8 karakter kartına sahip oluyor. Bu karakterler farklı yetenek ve güçlere sahip. Karakterinizi güçlendirmek için diğer oyunculara karşı savaşmalısınız. Savaşta karşılaşacağınız rakiplerinize karşı hızlı ve akıllıca düşünmeli ve doğru hareket etmelisiniz. Her savaştan sonra savaşçılarınız tecrübeler kazanacak, dereceli olarak daha da güçlenecek ve hatta inanılmaz güç ve bonuslara hak kazanacaklar. Her seviye değişiminde her kart/karakterin görüntüsü de değişecek.
Oyunda, her gün gerçek zamanlı olarak savaşabileceğiniz ve yeni puanlar kazanabileceğiniz turnuvalar düzenleniyor. Dahası özel aktiviteli turnuvalar çok ilgi çekici. Bu yarışmalar hakkındaki detayları oyun forumlarında veya haber sayfalarında bulabilirsiniz. Ayrıca burada kredi teklifleri ve oyunda hızlı ilerlemenize yardımcı olacak `Clintz `i bulabilirsiniz. Kitap, çizgi roman, küçük araçlar gibi özel hediyeler de kazanmanız mümkün.


Urban Rivals’ta kendi zamanınıza ve tercih ettiğiniz oyun tarzına göre kendi hedeflerinizi belirleyebilirsiniz! İyi Eğlenceler ve daima rakiplerinize saygı duymayı unutmayın!
Özellikler:
– Benzersiz deste kombinasyonları için yüzlerce geliştirilebilir oyun kartları
– 300’den fazla oyun içi görev
– Turnuvalar ve yarışmalar

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (3 votes cast)
Urban Rivals, 10.0 out of 10 based on 3 ratings
Previous Article

Seafight

Next Article

Klanlar

You might be interested in …

Drakensang Online

Tarayıcı üstünden oynanabilen Diablo benzeri Drakensang Online ücretsiz . Blizzard, Diablo gibi efsanevi oyunlar kuşkusuz ki başka bir çok oyuna ilham kaynağı oldular ( kibarca söylersek ilham almak çalmaktan farklı bir kavram). Daha bir çok […]

Darkorbit

Darkorbit bilgisayarınıza herhangi bir yükleme yapmadan oynayabileceğiniz ücretsiz MMO tipi bir uzay tarayıcı oyunu. Uzay Saldırıları! Uzak galaksiler tehlikelerle dolu. Darkorbit’te efsanevi savaşları hakimi sen ol: Korkusuz bir astronot ol ve ittifaklarınla birlikte savaşta yerini […]

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.