Text or shortcode
Text or shortcode

Ücretsiz tarayıcı strateji oyunları ve pc, yorumlar, ipuçları

Blog

Urban Rivals

Tüm dünyada 15.000.000 ‘den fazla oyuncusu olan en popüler, ücretsiz, web tabanlı kart ticareti ve strateji oyunu burada! Zorlu savaşlarda akıllıca savaş ve Urban Rivals’ı ele geçir!


Birçok çete şehirde kendi kanunlarını kurmak için çabalıyor. Savaşlar zorlu ve sonuçları ise beklenmedik. Hükümet tamamen kontrolü kaybetmiş, holiganlar ve kanun kaçakları şehrin sokaklarında kendi isteklerince kol geziyor ve hala özel partilerde şampanya içen jet sosyeteyi hedefliyor. Bu şehirde `Barış` bilinmiyor ve hatta canavarlar bile şehrin kendilerine ait olduğuna inanıyor. Tüm takımların stratejisi var ve herkes kendisi için zorlu mücadelelere hazır.


Oyuna üye olan her oyuncu Clint City geçitlerinden geçerek 8 karakter kartına sahip oluyor. Bu karakterler farklı yetenek ve güçlere sahip. Karakterinizi güçlendirmek için diğer oyunculara karşı savaşmalısınız. Savaşta karşılaşacağınız rakiplerinize karşı hızlı ve akıllıca düşünmeli ve doğru hareket etmelisiniz. Her savaştan sonra savaşçılarınız tecrübeler kazanacak, dereceli olarak daha da güçlenecek ve hatta inanılmaz güç ve bonuslara hak kazanacaklar. Her seviye değişiminde her kart/karakterin görüntüsü de değişecek.
Oyunda, her gün gerçek zamanlı olarak savaşabileceğiniz ve yeni puanlar kazanabileceğiniz turnuvalar düzenleniyor. Dahası özel aktiviteli turnuvalar çok ilgi çekici. Bu yarışmalar hakkındaki detayları oyun forumlarında veya haber sayfalarında bulabilirsiniz. Ayrıca burada kredi teklifleri ve oyunda hızlı ilerlemenize yardımcı olacak `Clintz `i bulabilirsiniz. Kitap, çizgi roman, küçük araçlar gibi özel hediyeler de kazanmanız mümkün.


Urban Rivals’ta kendi zamanınıza ve tercih ettiğiniz oyun tarzına göre kendi hedeflerinizi belirleyebilirsiniz! İyi Eğlenceler ve daima rakiplerinize saygı duymayı unutmayın!
Özellikler:
– Benzersiz deste kombinasyonları için yüzlerce geliştirilebilir oyun kartları
– 300’den fazla oyun içi görev
– Turnuvalar ve yarışmalar

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (3 votes cast)
Urban Rivals, 10.0 out of 10 based on 3 ratings
Previous Article

Seafight

Next Article

Klanlar

You might be interested in …

Battlestar Galactica

Battlestar Galactica Online popüler Battlestar Galactica’dan esinlenen  bir 3D Sci-Fi MMORPG tarayıcı oyunu. Cylon veya İnsan olarak oynayın ve uzaydaki savaşta yerinizi alın. Oyuncular yeni dünyalar keşfedebilir ve seviye ilerledikçe yeni silahlar ve gemilere sahip […]

Grepolis

Grepolis Yunan mitolojisine dayalı ücretsiz tarayıcıdan oynanan ve aynı zamanda birçok oyuncusu olan MMO tarzı bir oyun. Benzeri oyunlarda olduğu gibi kullanıcınızı yaratırken başlangıç noktası seçmeniz gerekiyor. KuzeyBatı, KuzeyDoğu, GüneyDoğu veya GüneyBatı’dan başlayabilir veya dilerseniz […]

Khan Wars

Khan Wars XS Software tarafından geliştirilen bir strateji tarayıcı oyunu. Yakın zamanda birçok güncelleme ve genel oyun yorumlarını kapsayan Khan Wars 2.0 olarak güncellendi. Khan Wars oynamak için yükleme yapmanıza gerek olmadan internet üzerinden oynanan […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.