Text or shortcode
Text or shortcode

Ücretsiz tarayıcı strateji oyunları ve pc, yorumlar, ipuçları

Blog

Urban Rivals

Tüm dünyada 15.000.000 ‘den fazla oyuncusu olan en popüler, ücretsiz, web tabanlı kart ticareti ve strateji oyunu burada! Zorlu savaşlarda akıllıca savaş ve Urban Rivals’ı ele geçir!


Birçok çete şehirde kendi kanunlarını kurmak için çabalıyor. Savaşlar zorlu ve sonuçları ise beklenmedik. Hükümet tamamen kontrolü kaybetmiş, holiganlar ve kanun kaçakları şehrin sokaklarında kendi isteklerince kol geziyor ve hala özel partilerde şampanya içen jet sosyeteyi hedefliyor. Bu şehirde `Barış` bilinmiyor ve hatta canavarlar bile şehrin kendilerine ait olduğuna inanıyor. Tüm takımların stratejisi var ve herkes kendisi için zorlu mücadelelere hazır.


Oyuna üye olan her oyuncu Clint City geçitlerinden geçerek 8 karakter kartına sahip oluyor. Bu karakterler farklı yetenek ve güçlere sahip. Karakterinizi güçlendirmek için diğer oyunculara karşı savaşmalısınız. Savaşta karşılaşacağınız rakiplerinize karşı hızlı ve akıllıca düşünmeli ve doğru hareket etmelisiniz. Her savaştan sonra savaşçılarınız tecrübeler kazanacak, dereceli olarak daha da güçlenecek ve hatta inanılmaz güç ve bonuslara hak kazanacaklar. Her seviye değişiminde her kart/karakterin görüntüsü de değişecek.
Oyunda, her gün gerçek zamanlı olarak savaşabileceğiniz ve yeni puanlar kazanabileceğiniz turnuvalar düzenleniyor. Dahası özel aktiviteli turnuvalar çok ilgi çekici. Bu yarışmalar hakkındaki detayları oyun forumlarında veya haber sayfalarında bulabilirsiniz. Ayrıca burada kredi teklifleri ve oyunda hızlı ilerlemenize yardımcı olacak `Clintz `i bulabilirsiniz. Kitap, çizgi roman, küçük araçlar gibi özel hediyeler de kazanmanız mümkün.


Urban Rivals’ta kendi zamanınıza ve tercih ettiğiniz oyun tarzına göre kendi hedeflerinizi belirleyebilirsiniz! İyi Eğlenceler ve daima rakiplerinize saygı duymayı unutmayın!
Özellikler:
– Benzersiz deste kombinasyonları için yüzlerce geliştirilebilir oyun kartları
– 300’den fazla oyun içi görev
– Turnuvalar ve yarışmalar

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (3 votes cast)
Urban Rivals, 10.0 out of 10 based on 3 ratings
Previous Article

Seafight

Next Article

Klanlar

You might be interested in …

Pirate Storm

Hiç gizli hazineleri ve tarifsiz canavarları bulmak için açık denizlere yelken açmak istediniz mi? Şimdi Bigpoint’ce yayınlanan son MMORPG tarzı tarayıcı oyunla bu mümkün, Pirate Storm. Tarayıcı üstünden oynanabilen oyun aynı zamanda Facebook destekli ve […]

Klanlar

Klanlar oyuncuların küçük bir köyün kontrolüyle başladığı, yeni binalar kurarak geliştirdiği bir Ortaçağ strateji oyunu. Yeni oyuncular var olan dünyalardan birini (sunucu) ve dünyalarında köylerinin bulunacağı bölgeyi seçerek oyuna başlıyor.

Battlestar Galactica

Battlestar Galactica Online popüler Battlestar Galactica’dan esinlenen  bir 3D Sci-Fi MMORPG tarayıcı oyunu. Cylon veya İnsan olarak oynayın ve uzaydaki savaşta yerinizi alın. Oyuncular yeni dünyalar keşfedebilir ve seviye ilerledikçe yeni silahlar ve gemilere sahip […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.