Text or shortcode
Text or shortcode

Ücretsiz tarayıcı strateji oyunları ve pc, yorumlar, ipuçları

Blog

Seafight

Oynamak için her ay tomarla para ödemeden yedi denizin belası olmak ister misin? O zaman cevabın Seafight. Ücretsiz korsan MMO tarzı eğlenceli oyunu yorumları aşağıda.

Oyunun Temel Öğeleri

Bu ücretsiz korsan MMO oyununda görevin korsan gemisinin kaptanlığı. Küçük olarak başlayacağın oyunda çalışmaların sayesinde geminden mürettabatına altına ulaşacaksın.  Oyunda ilerlerken, arayışlar yaparken ve canavarlara dövüşürken yedi denizin kötülüklerle ün salmış ve en güçlü korsanlarından biri olmak için kendi yolunu bularak korsanlık merdivenini tırmacaksın.

Her MMO oyununda olduğu gibi ilk önce ismini seçeceksin. Bu isim senin kaptanlık ismin olacak ve herkes tarafında geminin altında bu isim görünecek. Yaşadığın bölgeye göre Avrupa (4), Batı Avrupa (9) ve Amerikan (3) sunucularından birini seçebilirsin.

Korsan oyunlarında çeşitliliğin sağlanması zorken bu oyunda sayamayacağımızdan fazla kendine has özellikler var.Bunlardan en önemlisi oyunu oynamak için hiçbir yükleme yapmak zorunda olmamak. Tamamen online oynanan oyunda oyuncular giriş ve çıkış yapmakla , yamaları indirmekle veya normalde her ücretsiz MMO oyununda olduğu gibi diğer yüklenmesi gereken kuru kalabalıkla zaman kaybetmiyor. Basit bir oyun için 5 üzerinden 5 bizce hakediyor.

Grafikler

Özellikle savaş cephelerinde grafikler biraz küçük ama detaylarında gerçekçiliğinden ve muhteşemliğinden özellikle mürettabat ve donanım fotoğraflarında ödün vermemiş. Grafiklerin bu derecede gerçekçi hazırlanması için harcanan zaman ve emeği takdir ediyoruz. Ücretsiz bir MMO oyunu içim savaşlar, deniz, canavarlar, gemiler, kara ve su hepsi  müthiş görünüyorlar. Grafikler de bu oyunda 5 üzerinden  temiz bir 5’I hak ediyor.

Oyunu Oynamak

Bu oyunda sadece canavarları vurmuyor ya da prensesleri kurtarmıyorsunuz.  Aynı zamanda mürettabatınızı da sağlıklı yiyeceklerle beslemeli, can kurtaran yelekleri temin etmeli ve tabii romsuz bırakmamalısınız. Diğer korsan ve canavarlardan dolayı gözlerinizi silahlarınızdan ayırmamalısınız. Ve tabi ki geminizi en iyi formda tutmayı, her zaman dolu cephaneye sahip olmayı, tacirlerle ticareti ve pazardan alışveriş yapmayı öğrenmelisiniz. Oyunda ilerledikçe mürettabatınızı nasıl sağlıklı ve mutlu tutacağınızı ve gelişmek için  çok fazla altın ve inci kaybetmemeyi kendi stilinizi yaratarak bulacaksınız. Farklı MMO oyun özelliklerinden beslenmesi, oyuncuya yeterli  özgürlük vermesi  ve  eşşiz olması için harcanmış çabadan dolayı biz bu oyunu seviyoruz. Bu durumda yine oyunu oynama kısmı için de Seafight 5 üzerinden 5’I hak ediyor.

Kapanış

Eğer korsan filmleri, oyunlarını VE MMO oyunlarını seviyorsanız ihtiyacınız olan bu oyuna bir göz atmanız.   Diğer normal MMO tarzı oyunlardan, kurt avı veya rol yapmanın monotonluğundan sıkıldığımızda bu oyun bizim için bir kaçış niteliğinde.

Şimdi ücretsiz oynayın!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.9/10 (8 votes cast)
Seafight, 4.9 out of 10 based on 8 ratings
Previous Article

Grepolis

Next Article

Urban Rivals

You might be interested in …

rising cities

Rising Cities

Rising Cities tarayıcı üstünden oynanan bir şehir kurma simülatörüdür. Beklenen başarıya ulaşmayan aynı türevdeki RamaCity oyununun yaratıcısı Bigpoint tarafından geliştirilen oyun şehir yönetimi için yeni bir girişim.

Drakensang Online

Tarayıcı üstünden oynanabilen Diablo benzeri Drakensang Online ücretsiz . Blizzard, Diablo gibi efsanevi oyunlar kuşkusuz ki başka bir çok oyuna ilham kaynağı oldular ( kibarca söylersek ilham almak çalmaktan farklı bir kavram). Daha bir çok […]

Pirate Storm

Hiç gizli hazineleri ve tarifsiz canavarları bulmak için açık denizlere yelken açmak istediniz mi? Şimdi Bigpoint’ce yayınlanan son MMORPG tarzı tarayıcı oyunla bu mümkün, Pirate Storm. Tarayıcı üstünden oynanabilen oyun aynı zamanda Facebook destekli ve […]

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.