Text or shortcode
Text or shortcode

Ücretsiz tarayıcı strateji oyunları ve pc, yorumlar, ipuçları

Blog

Battlestar Galactica

Battlestar Galactica Online popüler Battlestar Galactica’dan esinlenen  bir 3D Sci-Fi MMORPG tarayıcı oyunu. Cylon veya İnsan olarak oynayın ve uzaydaki savaşta yerinizi alın. Oyuncular yeni dünyalar keşfedebilir ve seviye ilerledikçe yeni silahlar ve gemilere sahip olabilir.

Battlestar Galactica Online Bigpoint tarafından geliştirilen MMORPG tarzı yeni bir tarayıcı oyunu.  Oyun Cylons ve İnsan ırkı arasındaki süregelen çatışmalar ve TV dizisinin 2. Sezonu üstüne kurulu. Bigpoint’in Dark Orbit oyununda olduğu gibi Battlestar Galactica Online’ da gerçek zamanlı bir savaş oyunu. Oyuncuların çeşitli gemiler almasını sağlayan ve birçok parça ile donatmasına izin veren oyun diğer Bigpoint oyunlarından farklı olarak diğer oyuncu bazlı oyunlara göre güçlü Unity motoru sayesinde 3D grafikleri ile öne çıkıyor. Oyuncular gemilerin dışarıya çıkıp BSG evrenini keşfedebilir ama savaş unsuru üstüne kurulu bir toprak yok.

Pros: Sci-Fi üyeliği üstüne kurulu. Unity motoru tarafında desteklenen harika görseller. Çok çeşitli silah ve gemi düzenleme seçenekleri

Oyunun ana teması savaş geminiz. Hafif, Orta ve Ağır olmak üzere 3 tip uzay gemisi sınıfı var ve sınıf başına 3 farklı savaş gemisi mevcut. Hafif uzay gemisi ile başladığınız oyunda diğer 2 sınıfa 10. ve 20. Seviyelerde ulaşıyorsunuz. Tabi ki dahil olduğunuz en büyük sınıf size en güçlü motorları sağlayacak. ( bu silahlar ve diğer  yetenekler için de geçerli). Buna rağmen savaşta hafif geminin doğru taktiklerle ağır olanı yenmesi de mümkün. Her oyuncu birden fazla gemiye sahip olabilirken sadece birini seçip kullanabilir.

Uzay savaşı büyüleyici! Aksiyon size koltuğunuza kilitliyor ve oynaması çok keyifli! Bütün savaşlarda yer almanın kolay bir yolu varken oyun size tüm savaş unsurları hakkında güncelleyecek.

Sonuç olarak Battlestar Galactica Online çok güzel bir uzay stratejisi oyunu! Eve Online gibi benzer oyunlarına karşın bir alternatif olduğu ise kesin.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.0/10 (6 votes cast)
Battlestar Galactica, 4.0 out of 10 based on 6 ratings
Previous Article

Travian

Next Article

Drakensang Online

You might be interested in …

Klanlar

Klanlar oyuncuların küçük bir köyün kontrolüyle başladığı, yeni binalar kurarak geliştirdiği bir Ortaçağ strateji oyunu. Yeni oyuncular var olan dünyalardan birini (sunucu) ve dünyalarında köylerinin bulunacağı bölgeyi seçerek oyuna başlıyor.

Travian

Travian popüler bir tarayıcı oyunu. Bir oyuncu olarak kendi imparatorluğunuzu ve güçlü ordunuzu kurarak müttefiklerinizle birlikte zafer için savaşacaksınız. Travian ekstra program yükleme gerektirmeyen ücretsiz bir oyun!

skyrama

Skyrama

Skyrama  basit grafikleri ve yavan içeriğine rağmen eğlendirici, kolay bir oyun. 8 aşamalı rehberlikle birlikte başlayan oyun, havaalanının işletilmesi  üzerine. Bazı cümlelerin eksik olması haricinde başlangıç direktifleri anlaşılır ve özlü. Ön açıklamalı rehberlik eşliğinde temel […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.