Text or shortcode
Text or shortcode

Ücretsiz tarayıcı strateji oyunları ve pc, yorumlar, ipuçları

Blog

Travian

Travian popüler bir tarayıcı oyunu. Bir oyuncu olarak kendi imparatorluğunuzu ve güçlü ordunuzu kurarak müttefiklerinizle birlikte zafer için savaşacaksınız.

Travian ekstra program yükleme gerektirmeyen ücretsiz bir oyun!

Köy Merkezi

Bir gün köyünüz bu hale gelebilir ve büyük imparatorluğunuzun merkezi burası olacak.

Köy Hakkında

Ekonomini büyütmek ve halkını beslemek için kereste, toprak, demir ve buğday başlıca geçim kaynakların. Bunlar savaşı gerçekleştirmen için gerekli kaynakları temin edecek. Bu kaynaklarla güçlü ve saldırgan ordunu eğitebilirsin.

Kahraman

Kahramanını büyük tehlikelerle ve geçmesi gereken zor testlerle yüzleşeceği maceralara gönderebilirsin. Eğer kahramanın zafer kazanırsa eve kıymetli ganimetlerle dönebilir.

Yapı Bilgisi

Köyünün güçlü ve verimli olabilmesi için çok sayıda yapının olması gerekli. Kaynaklar kısıtlı olduğu için ilk etapta inşa edeceğin yapıları çok dikkatle seçmelisin.

Komşu Bölgeler

Etrafını keşfedip, komşularını tanımalısın.  Barış yolunu seçebilir veya savaş başlatarak yakın bölgeleri fethedebilirsin. Zengin vahalar yakınında olabilir, oraları feth et, avantajlar kazan ama orada yaşayan vahşi hayvanlara da dikkat et.

Savaş Raporları

Etkili bir şekilde savunma ve atak için ordunu önceden eğitmek akıllıca olabilir. Bu sayede kaynakları çalabilir ve imparatorluğunu hızlıca genişletebilirsin.

Ödül Sistemi

Her haftanın sonunda çeşitli alanlardaki 10 en iyi oyuncu ve onların müttefikleri seçilecek. Başarılarını kutlamak için ödül olarak madalya kazanacaklar.

Görev Ustası

Oyunun ilk aşamalarında sana yardımcı olması için oyun Görev Ustası’nı gönderecek. Usta sana köyünü kurman için öneri ve görevlerde bulunacak. Aktive etmek için sol köşedeki Görev Ustası ikonuna tıklaman yeterli.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.2/10 (6 votes cast)
Travian, 8.2 out of 10 based on 6 ratings
Next Article

Battlestar Galactica

You might be interested in …

Farmerama

Facebook Farmville benzeri Farmerama 2D, çiftçilik simulasyonu üstüne kurulu bir tarayıcı oyunu. Ürün dikip, meyve ağaçları yetiştirip, hayvan besleyerek size verilen tüm görevleri tamamlayarak para ve tecrübe kazanın. Çiftliğinizi geliştirerek bu animasyon tarzı tarayıcı oyuna […]

rising cities

Rising Cities

Rising Cities tarayıcı üstünden oynanan bir şehir kurma simülatörüdür. Beklenen başarıya ulaşmayan aynı türevdeki RamaCity oyununun yaratıcısı Bigpoint tarafından geliştirilen oyun şehir yönetimi için yeni bir girişim.

skyrama

Skyrama

Skyrama  basit grafikleri ve yavan içeriğine rağmen eğlendirici, kolay bir oyun. 8 aşamalı rehberlikle birlikte başlayan oyun, havaalanının işletilmesi  üzerine. Bazı cümlelerin eksik olması haricinde başlangıç direktifleri anlaşılır ve özlü. Ön açıklamalı rehberlik eşliğinde temel […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.