Text or shortcode
Text or shortcode

Ücretsiz tarayıcı strateji oyunları ve pc, yorumlar, ipuçları

Blog

Travian

Travian popüler bir tarayıcı oyunu. Bir oyuncu olarak kendi imparatorluğunuzu ve güçlü ordunuzu kurarak müttefiklerinizle birlikte zafer için savaşacaksınız.

Travian ekstra program yükleme gerektirmeyen ücretsiz bir oyun!

Köy Merkezi

Bir gün köyünüz bu hale gelebilir ve büyük imparatorluğunuzun merkezi burası olacak.

Köy Hakkında

Ekonomini büyütmek ve halkını beslemek için kereste, toprak, demir ve buğday başlıca geçim kaynakların. Bunlar savaşı gerçekleştirmen için gerekli kaynakları temin edecek. Bu kaynaklarla güçlü ve saldırgan ordunu eğitebilirsin.

Kahraman

Kahramanını büyük tehlikelerle ve geçmesi gereken zor testlerle yüzleşeceği maceralara gönderebilirsin. Eğer kahramanın zafer kazanırsa eve kıymetli ganimetlerle dönebilir.

Yapı Bilgisi

Köyünün güçlü ve verimli olabilmesi için çok sayıda yapının olması gerekli. Kaynaklar kısıtlı olduğu için ilk etapta inşa edeceğin yapıları çok dikkatle seçmelisin.

Komşu Bölgeler

Etrafını keşfedip, komşularını tanımalısın.  Barış yolunu seçebilir veya savaş başlatarak yakın bölgeleri fethedebilirsin. Zengin vahalar yakınında olabilir, oraları feth et, avantajlar kazan ama orada yaşayan vahşi hayvanlara da dikkat et.

Savaş Raporları

Etkili bir şekilde savunma ve atak için ordunu önceden eğitmek akıllıca olabilir. Bu sayede kaynakları çalabilir ve imparatorluğunu hızlıca genişletebilirsin.

Ödül Sistemi

Her haftanın sonunda çeşitli alanlardaki 10 en iyi oyuncu ve onların müttefikleri seçilecek. Başarılarını kutlamak için ödül olarak madalya kazanacaklar.

Görev Ustası

Oyunun ilk aşamalarında sana yardımcı olması için oyun Görev Ustası’nı gönderecek. Usta sana köyünü kurman için öneri ve görevlerde bulunacak. Aktive etmek için sol köşedeki Görev Ustası ikonuna tıklaman yeterli.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.2/10 (6 votes cast)
Travian, 8.2 out of 10 based on 6 ratings
Next Article

Battlestar Galactica

You might be interested in …

Battlestar Galactica

Battlestar Galactica Online popüler Battlestar Galactica’dan esinlenen  bir 3D Sci-Fi MMORPG tarayıcı oyunu. Cylon veya İnsan olarak oynayın ve uzaydaki savaşta yerinizi alın. Oyuncular yeni dünyalar keşfedebilir ve seviye ilerledikçe yeni silahlar ve gemilere sahip […]

Pirate Storm

Hiç gizli hazineleri ve tarifsiz canavarları bulmak için açık denizlere yelken açmak istediniz mi? Şimdi Bigpoint’ce yayınlanan son MMORPG tarzı tarayıcı oyunla bu mümkün, Pirate Storm. Tarayıcı üstünden oynanabilen oyun aynı zamanda Facebook destekli ve […]

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.