Text or shortcode
Text or shortcode

Ücretsiz tarayıcı strateji oyunları ve pc, yorumlar, ipuçları

Blog

Drakensang Online

Tarayıcı üstünden oynanabilen Diablo benzeri Drakensang Online ücretsiz .

Blizzard, Diablo gibi efsanevi oyunlar kuşkusuz ki başka bir çok oyuna ilham kaynağı oldular ( kibarca söylersek ilham almak çalmaktan farklı bir kavram). Daha bir çok farklı popüler tarayıcı oyunu geliştiren BigPoint, Diablo’ dan esinlenerek  Drakensang Online’i yarattı.

 

Beklendiği üzere bu oyun biraz Diablo’yu andırıyor.  Tehlikeli bir dünyada gezinirken gerçekleştirmeniz gereken görevleriniz var. Avatarınızı hareket ettirmek için avatarı getirmek noktaya ekranda tıklayabilir veya düğmeyi basılı tutarak mouse ile birlikte istediğiniz noktaya sürükleyebilirsiniz. Rakiplerinize saldırmak için üstlerine tıklayabilir, 1-6  tuşları ve sağ-sol tuş kombinasyonlarıyla büyü,  sihirli filtreler…vs  gibi çok çeşitli aksiyonları kullanabilirsiniz.

Oyunda 3 farklı sınıf ve görevlerle dolu 6 dünya var. Oyun halen Beta aşamasında olduğu için eklenmesi beklenen yeni dünyalar var.

 

Tam ekran veya tarayıcı üstünden oynanabilen oyun her iki şekilde de iyi görünüyor. Birçok karakterin olduğu ekran görüntülerinde bile çok az duraklama oluyor. Oyuncu başlangıçta hızlıca seviye atlayabilirken, aynı hızda para kazanamıyor. Dükkanda satılan eşyalar çok fazla Andermats (oyundaki para birimi) tutarken, tüm bedava oyunlarda olduğu gibi dilerseniz oyun parası veya gerçek para ile devam edebilirsiniz.

Özetle eğer Diablo’yu beğendiyseniz Drakensang Online’i mutlaka denemelisiniz!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.8/10 (5 votes cast)
Drakensang Online, 7.8 out of 10 based on 5 ratings
Previous Article

Battlestar Galactica

Next Article

Farmerama

You might be interested in …

Forge of Empires

Yeni Çağın Başlangıcı Oyun Forge of Empires başlarken bina inşa etmeniz için size bir arazi veriliyor. Rehber size bina çeşitlerini menü içerisinden tanıtıyor. Nasıl inşa edeceğinizin yanında daha fazla bina seçeneğine ulaşmak için nasıl araştırma […]

Klanlar

Klanlar oyuncuların küçük bir köyün kontrolüyle başladığı, yeni binalar kurarak geliştirdiği bir Ortaçağ strateji oyunu. Yeni oyuncular var olan dünyalardan birini (sunucu) ve dünyalarında köylerinin bulunacağı bölgeyi seçerek oyuna başlıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.