Text or shortcode
Text or shortcode

Ücretsiz tarayıcı strateji oyunları ve pc, yorumlar, ipuçları

Blog

Pirate Storm

Hiç gizli hazineleri ve tarifsiz canavarları bulmak için açık denizlere yelken açmak istediniz mi? Şimdi Bigpoint’ce yayınlanan son MMORPG tarzı tarayıcı oyunla bu mümkün, Pirate Storm. Tarayıcı üstünden oynanabilen oyun aynı zamanda Facebook destekli ve oyuna çok hızlı kayıt ve giriş yapılması mümkün. İster kendi kendinize ister suç ortaklarınızla açık denizlerin zorluklarının üstesinden gelirken, Pirate Storm’un heyecan verici özelliklerinin görkemi sizin azılı korsanlardan biri olarak şöhret kazanmanızı kolaylaştıracaktır.

İyi: Pirate Storm’un en iyi tanımlayan özelliği oyunun geçtiği benzersiz dünya. Tarayıcı bazlı oyun dünyasında birçok MMORG tarz oyunlar oyunculara fantezi dünyasını keşfetmenin şansını verir ama çok azı gerçek tarihi bir korsanın hayat tecrübesini yaşatır.

Kötü : Oyunun görsel grafiklerinin mükemmel olması ve birçok savaş olması bir yana, her tip düşmanla karşı benzer rotasyonlar ve teknikleri kullanmak biraz sıkıcı hissettirebilir.

Pirate Storm MMORG tarayıcı bir oyunun sunduğu en iyi heyecanı verecektir. Korkunç canavarların, keşfedilmemiş adaların ve yüzlerce düşman geminin bulunduğu bir dünyaya giriş yapın.  Okyanusun en hırçın korsanlarından biri olarak azılı bir üne sahip olmak için kendi geminizi inşa edin ve mürettabatınızı eğitin. Eğer büyük canavarların üstesinden gelmek, daha uzak adaları keşfetmek veya daha çok düşman oyuncu ile mücadeleye girmek istiyorsanız düzenli olarak geminizi ve mürettabatınızı geliştirmelisiniz. Bunun en kolay yolu ise seviye atlamak. Pirate Storm diğer MMORPG tarz oyunlardakine benzer seviye atlama sistemi sunup, oyuncuların düşmanları yenmeleri ve  görevleri tamamlamaları sonrası tecrübe puanı ve pırlantalarla ödüllendiriyor. Düşmanlar oyun dünyasında dağınık halde bulunabilir, oyunculara  yoğun gemi savaşları imkanı tanıyabilir.  Birçok limanda oyuncular kendilerine çok geniş tecrübe puanları ve değerli parçalar kazandıracak objektif misyonlar içeren görevler bulabilir.

 

Geminizi geliştirmek sadece seviye atlamak anlamına gelmiyor, savaş gücünüzü geliştirmek için bazı özel bileşenlerde geminize ekleyebilirsiniz.  Geminizin bazı  belirli özelliklerini yükseltmek için örneğin silahlar, kayıklar veya cephane,  çoğu limanda bulunan çeşitli mağazalardan  veya oyuncu kontrollü mezat evinden geliştirme satın alabilirsiniz.

Pirate Storm’un bu büyük başarısının en büyük nedenlerinden biri; oyunculara sunulan erişim kolaylığı. Tarayıcı ve Facebook erişiminin sağlanmasına ek olarak,  oyunun Brezilya dili,  İngilizce, İtalyanca, Almanca, Fransızca ve Polonyaca gibi birçok dilde yayınlanması da dünyanın düzinelerce ülkesindeki oyuncuların gemilerini kurmalarını ve  Pirate Storm’un fantezi dünyasını fethetmelerini sağlıyor.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.8/10 (4 votes cast)
Pirate Storm, 9.8 out of 10 based on 4 ratings
Previous Article

War2 Glory

Next Article

Rising Cities

You might be interested in …

Forge of Empires

Yeni Çağın Başlangıcı Oyun Forge of Empires başlarken bina inşa etmeniz için size bir arazi veriliyor. Rehber size bina çeşitlerini menü içerisinden tanıtıyor. Nasıl inşa edeceğinizin yanında daha fazla bina seçeneğine ulaşmak için nasıl araştırma […]

Klanlar

Klanlar oyuncuların küçük bir köyün kontrolüyle başladığı, yeni binalar kurarak geliştirdiği bir Ortaçağ strateji oyunu. Yeni oyuncular var olan dünyalardan birini (sunucu) ve dünyalarında köylerinin bulunacağı bölgeyi seçerek oyuna başlıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.