Text or shortcode
Text or shortcode

Ücretsiz tarayıcı strateji oyunları ve pc, yorumlar, ipuçları

Blog

War2 Glory

War 2 bilgisayarınıza herhangi bir yükleme yapmadan gerçek zamanlı oynayabileceğiniz web tabanlı bir strateji oyunudur.

War 2’yi oynamak ücretsiz!  Oyunda çok tutkulu oyuncular silahlarını geliştirmek için ufak bir miktar karşılığında  ekstra pırlantalar gibi bonuslar satın alabilirler.

Oyun size 2. Dünya Savaşı’na götürüyor. Savaştan etkilenmiş bir bölgede oyuncular bir şehrin ordu komutanlığı görevini devralmak zorundalar. Görevleri olarak hayatta kalmak, gelişmek, büyük ve saygı duyulan bir askeri güç olmak.

Şehir ordusuna komutanlığa ek olarak oyuncular üretim için kaynak bulma, araştırma, ticaret ve insane kaynakları konularından da sorumlular. Oyuncular diğer oyuncularla iletişime geçebilir, yabancı ilişkiler geliştirebilir ve ittifaklarını kurarak düşmanlarına savaş ilan edebilirler.

Oyunda size gerçek savaş ortamında hissettirecek 2. Dünya Savaşı’ndan gerçek kahramanlar ve tank modellerini bulabilirsiniz.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.3/10 (3 votes cast)
War2 Glory, 7.3 out of 10 based on 3 ratings
Previous Article

Crusader Kings 2

Next Article

Pirate Storm

You might be interested in …

Darkorbit

Darkorbit bilgisayarınıza herhangi bir yükleme yapmadan oynayabileceğiniz ücretsiz MMO tipi bir uzay tarayıcı oyunu. Uzay Saldırıları! Uzak galaksiler tehlikelerle dolu. Darkorbit’te efsanevi savaşları hakimi sen ol: Korkusuz bir astronot ol ve ittifaklarınla birlikte savaşta yerini […]

Travian

Travian popüler bir tarayıcı oyunu. Bir oyuncu olarak kendi imparatorluğunuzu ve güçlü ordunuzu kurarak müttefiklerinizle birlikte zafer için savaşacaksınız. Travian ekstra program yükleme gerektirmeyen ücretsiz bir oyun!

Grepolis

Grepolis Yunan mitolojisine dayalı ücretsiz tarayıcıdan oynanan ve aynı zamanda birçok oyuncusu olan MMO tarzı bir oyun. Benzeri oyunlarda olduğu gibi kullanıcınızı yaratırken başlangıç noktası seçmeniz gerekiyor. KuzeyBatı, KuzeyDoğu, GüneyDoğu veya GüneyBatı’dan başlayabilir veya dilerseniz […]

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.