Forge of Empires PvP Savaş Sistemini Duyurdu


InnoGames, Guild vs. Guild ile birlikte geliştirdiği yeni PvP özelliğini başarılı browser tabanlı oyunu Forge of Empires için yayınladı. Bundan sonra loncalar, belirli bir bölgenin hakimiyetini sağlamak ve burada güç sahibi olmak amacıyla büyük ölçekli savaşlarda yer alabilecekler. Lonca üyeleri, bölgeleri ele geçirip kontrol altında tuttuklarında başarılarına göre oyunda araştırma çalışmalarına destek ve/veya asker sayısında artış gibi ödüller kazanabileceklerdir. InnoGames, loncalar arası mücadelenin temel özelliklerini anlatan bir video yayınladı. Bu özellik tüm dil seçenekleri için mevcut bulunuyor.

Loncalar arası mücadelede amaç, bilgisayar tarafından kontrol edilen veya başka bir lonca tarafından kontrol edilen bölgeleri fethederek sınırları genişletmek ve olası geri saldırılara karşı, bölgeleri savunmak üzerine kurulmuştur. Bölgelerin kontrolünü ele geçirmek için orduların yanı sıra, bazı nadir mallar da gerektiğinden, barışçıl tüccarlar da loncanın başarısına katkıda bulunmaktadırlar. Her alan, farklı çağlardan farklı kaynaklar ve ordular gerektirdiğinden, loncadaki tüm oyuncular demir çağına ulaştıkları taktirde, ilerleme seviyelerine bakılmaksızın katkı sağlayabileceklerdir. Kontrol edilen alanlar loncanın gücüne doğrudan etkisi olan lonca tecrübe puanı sağlamaktadır. Lonca seviyesi yükseldikçe, tüm lonca üyeleri günlük olarak daha iyi ödüller alacaklardır.

forge-of-empires forge-of-empires

Forge of Empires, oyuncuların, şehirlerinin huzurunu sağlamakla görevlendirildikleri, yeni teknolojiler araştırabildikleri, etkileyici tarihi yapılar inşa edebildikleri ve etki alanlarını askeri harekatlar ve yetenekleri ile genişletebildikleri browser tabanlı strateji oyunudur. Oyun, Alman Bilgisayar Oyunu Ödüllerinde “2013’ün En İyi Browser Oyunu” ödülüne layık görülmüştür. (Deutscher Computerspielpreis).

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
Forge of Empires PvP Savaş Sistemini Duyurdu, 10.0 out of 10 based on 2 ratings

Screenshots


Video


VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
Forge of Empires PvP Savaş Sistemini Duyurdu, 10.0 out of 10 based on 2 ratings
You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply